Silent Hill’i Sinemalara Döndürecek “Return to Silent Hill” Filminden İlk Fragman Geldi [Video]

KONAMI, 2022 sonlarında gerçekleştirdiği bir etkinlikle ikonik korku serisi Silent Hill’in geleceğine dair önemli duyurular yapmıştı. Bu duyular arasında 3 yeni oyun yer alırken bir de film yer alıyordu. Return to Silent Hill isimli bu yapım, uzun yıllar sonra seriyi tekrar beyaz perdeye taşıyacaktı.

Bugün ise Return to Silent Hill filmini bekleyenleri çok heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. KONAMI, filmin ilk tanıtım fragmanını bizlerle buluşturdu.

Return to Silent Hill fragmanı:

*Videoyu görüntüleyemiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayın.

Return to Silent Hill konusu:

Return to Silent Hill, Silent Hill 2 oyununu beyaz perdeye yansıtacak bir film olarak karşımıza çıkacak. Bu da sevilen karakter James Sunderland’in hikâyesini sinemalarda izleyeceğimiz anlamına geliyor. Sunderland, kaybettiği aşkı Mary’i aramak için Silent Hill kasabasına gidecek. Ancak bu kasabanın korkunç şeylerle dolu hiç de tahmin etmediği gibi bir yer olduğunu görecek.

Return to Silent Hill kadrosu:

Return to Silent Hill’in yönetmenliğini, yazarlığını ve yapımcılığını Christophe Gans üstleniyor. Sunderland rolünde ise Jeremy Irvine’ı göreceğiz. Ona Hannah Emily Anderson, Robert Strange, Evie Templeton, Eve Mackin, Emily Carding gibi isimler eşlik edecek.

Return to Silent Hill çıkış tarihi:

Filmin ne zaman çıkış yapacağını henüz açıklamadı. Filmin yakında geleceği söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x